Tıraşsız Saç Ekimi

Vira Hair Center’ de tıraşsız saç ekimi
Bilinen FUE saç ekim işleminin saçlarınızı kazıtmadan, var olan saçlarınızı koruyarak uygulanabilen tekniğine tıraşsız saç ekimi denmektedir. Tıraşsız saç ekimi, Vira Hair Center’ da bulunan profesyonel cerrah ve eğitimli kadromuz eşliğinde uygulanmaktadır.

Saç ekimi, saç dökülmeleri sonucu seyrelen yada kellik problemi ortaya çıkan saçlara uygulanan saç kökü nakli uygulamasıdır. Tüm Dünya’da yaygın şekilde geçerli FUE yöntemi, saç köklerinin tek tek özel bir saç ekim aygıtıyla alınması ve alınan saç köklerinin, saç dökülmesi olan bölgeye yine tek tek ekilme yöntemidir.

FUE işleminin bilinen en iyi avantajı, teker teker çıkarılan saç köklerinin yerlerinin belli olmamasıdır. Yani, çıkarılan saç kökleri sonrasında verici bölgede hiç bir iz kalmamaktadır.

Erkekler için pek önemsenmeyen ancak bayanların fazlasıyla dikkat ettiği saç ekimi öncesi tıraş yapılması, artık tarihe karışıyor.

FUE saç ekiminde yeni akım, tıraşsız saç ekimi olmaktadır.

Genellikle bayanların dikkatini çeken tıraşsız saç ekimi, bütün dünyada uygulanan bir saç ekim yöntemi olmaktadır. Tıraşsız saç ekimi sonrası, saç ekimi yapılan bölgede hafif kızarıklık ve ince bir kabuklanma olmaktadır ancak bu kızarıklık ve kabuklanma 8-10 gün içinde ortadan kaybolmaktadır.

Tıraşsız saç ekiminde iyileşme zamanı saç ekimi yaptıran birey tarafından desteklenmelidir. Örneğin; tıraşsız saç ekimi yapılan alan, her gün sistemli olarak yıkanmalı ve saç ekimi sonrası oluşan kabuklanmalar bu sebeple dökülmelidir.

Tıraşsız saç ekiminde oluşan kabuklanmalar, kepek dökülmesi şeklinde olmaktadır ve bireye hiç bir rahatsızlık vermemektedir. Vira Hair Center’ da tıraşsız saç ekimi yaptırdığınızda, profesyonel cerrahlarımız tıraşsız saç ekimi sonrası dikkat etmeniz gereken bütün hususlarda sizlere geniş çaplı bilgi vermektedir ve belirli aralıklarla uygulanan tıraşsız saç ekimi için muayeneye gelmenizi isteyecektir. Tıraşsız saç ekimi muayenelerinde de profesyonel cerrahlarımıza saç ekimi hakkında bütün sorularınızı sorabilirsiniz.

GÖZLE GÖRÜLMEYEN TIRAŞSIZ SAÇ EKİMİ

Tıraşsız saç ekimi, herkesin en çok tercih ettiği saç ekim yöntemi olmaktadır. Tıraşsız saç ekimi, bilinen FUE saç ekim uygulaması olmaktadır. Aralarındaki tek fark, saç ekimi yapılacak bölgenin tıraş edilmiyor olmasıdır.

Bu nedenle saç ekimi yaptıracak olan kadın ve erkekler, saç ekimi işlemi öncesinde tıraş olmak mecburiyetinde kalmamaktadırlar ve dolayısıyla çevresindeki insanlar da saç ektiren kişinin saç ekimi yaptırdığını katiyen fark etmiyor.

Tıraşsız saç ekimi işlemi yapılan saçlar, üç ay sonra çıkmaya başlar. Tıraşsız saç ekimi işleminden 1 yıl sonra, kişi istediği görüntüye kavuşur. Tıraşsız saç ekimi, büsbütün doğal görünümde olmaktadır ve bu sebeple hiç kimse tarafından fark edilmemektedir.

İyi bir saç ekimi işlemi sonrası, ekilen saç köklerini gözle görmek mümkün olmayacaktır. Tıraşsız saç ekimi işlemi yapacak olan cerrah da bu adımda ciddi bir rol üstlenmektedir.

Tıraşsız saç ekimi işlemi yaparken verici bölgeden alınan saç kökleri israf edilmemeli, ekilen saç köklerinden saçın çıkması sağlanmalı ve kesinlikle kişinin saç uzama yönüne doğru saç nakli yapmalı.

TIRAŞLI SAÇ EKİMİNDE SON MODA

Saç ekimi yaptırmak isteyen kişilere saç ekimi işlemi öncesi uygulanan jiletle tıraş, saç ekimi işlemi yaptırmak isteyen kişilerin en rahatsız olduğu konulardan biridir.

Ancak tıraşlı saç ekimi işlemi tarihe karışıyor ve tıraşsız saç ekimi işlemi hızla yaygınlaşıyor. Saç ekimi işlemi konusunda ekibin yer alan profesyonel cerrahları ile adını bütün dünyada duyurmayı başaran Vira Hair Center kliniğimiz, sizlere tıraşlı saç ekimi ve tıraşsız saç ekimi işlemi konusundaki bütün hizmetleri en iyi şekilde vermektedir.

Üstün nitelikli saç ekim hizmeti vermenin haklı gururuyla, 16 yılı aşkın zamandır İstanbul’da yer alan Özel Çevre Hastanesi bünyesinde Mega Fue saç ekimi, Fue Plus tekniği ile saç ekimi, tıraşsız saç ekimi, P.R.P Sistemi gibi tedavi alternatifiyle hasta kabulü yapmaktayız.

Saç dökülmesi, kellik, seyrek saç sorunu kaş ekimi, sakal ekimi, bıyık ekimi, erkek tipi saç dökülmesi gibi bütün problemlerinizi steril ameliyathane ortamında yaptırmak ve istediğiniz sonuca en hızlı şekilde ulaşmak için hemen Vira Hair Center web sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşın, yetkili arkadaşlarımızdan randevunuzu alın.

Tıraşsız saç ekimi

İletişim İçin Tıklayınız

Hızlı Randevu
Translate
× How can I help you?

Enter your keyword