Mega Fue Tekniği

Mega Fue Tekniği

Mega Fue İşlemiyle Saç Ekimi

Saç ekimi operasyonunda alınan saç ölçülerinin belli bir sayının üzerine çıkma işlemine mega fue yöntemi denilmektedir. Kellik aşaması çok olan ve saç kökleri kalın olan bireylere. uygulanabilen mega seans, Saç Ekim Türkiye ekibindeki profesyonel cerrahlar tarafından yapılmaktadır.

Saç dökülmesi yalnızca erkeklerin yaşadığı bir sorun olarak görünse de, kadınlarda da saç .dökülmesi önemli oranda çoğalma göstermektedir.

Saç kökleri çok olan ve kellik aşaması ileri seviyede olan bireylere mega fue metoduyla saç ekimi yapılmaktadır.

Mega fue metoduyla dökülme olan alanlara tek oturumda 4500-5000 greftin üzerinde saç ekimi yapılabilmektedir.

Mega seans sebebiyle, verici bölgedeki saç kökleri tek seferde en fazla sayıda alınabilmekte ve. nitelikli saç ekim seanslarına ihtiyaç duyulmamaktadır.

Tek seferde alınan 4500-5000 greftin üzerindeki saç köklerini nakletmek oldukça yorucu olacağı için, saç ekim işlemi 12-15 saat sürmektedir.

Mega fue metodunun en yararlı yanı, ek bir saç ekim seansına ihtiyaç duyulmadan, tek seansta. kellik olan bölgeye komple saç ekimi yapılmasıdır. Mega fue metoduyla saç ekimi yapıldığında,. diğer saç ekim uygulamalıran göre saçlar daha doğal görünüşte olmaktadır ve saç ekimi daha sık olacak şekilde uygulanmaktadır.

Kısa zamanda istenilen sonuca ulaşıldığı için de sıkça tercih edilen bir saç ekim metodu olmaktadır.

Mega Fue Teknigi
UYGUN FİYATLI MEGA FUE YÖNTEMİ

Mega fue işlemiyle saç ekimi yapıldığında, diğer saç ekim seanslarında uygulanan yöntemler tek seansta yapılmış oluyor ve istenilen sonuca daha hızlı ve çabuk bir şekilde ulaşılıyor.

Diğer saç ekim yöntemlerinde bazen tek seans yeterli gelmeyip, bir kaç seans daha saç ekim yöntemlerinin tekrar edilmesi gerekmektedir. Düşünüldüğü zaman .yinelenen saç ekim seansları yerine, tek seferde uygulanabilen mega fue işlemiyle saç ekimi yaptırmak, maddi olarak da daha yararlı olduğu görülmektedir.

Mega Fue Tekniği

Bu sebeple kadınların ve erkeklerin son zamanlarda en çok tercih ettiği mega fue saç ekim işlemi, Saç Ekim Türkiye’de yapılmaktadır.

Yalnızca İstanbul’dan değil, tüm şehirlerden ve bütün ülkelerden hasta kabulümüz vardır. Vira Hair Center sayfamızdaki numaralarımızı arayarak, yetkili .personellerimizden saç ekimi için saç analizi yaptırmak istediğinizi aktarabilirsiniz.En yakın tarihe ve istediğiniz saatte randevu isteyerek saç .ekim hastanemize gelebilir, hayalini kurduğunuz saçların sahip olabilirsiniz.

SAÇ EKİMİNDE MEGA SEANS DÖNEMİ

Bilinen tüm saç ekim işlemlerini unutturan ve son zamanlarda en sık tercih edilen Mega fue işlemiyle saç ekimi, komple kellik veya saç dökülmesi yaşayan herkese tek seansta uygulanmaktadır.

Mega Fue Tekniği

Tek seansta komple saç ekimi yaptırmak Mega fue işlemiyle artık çok basit Tek yapmanız gereken Vira Hair Center web sayfamızdan yada web sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşmak.

Çalıştığı için saç ekim seanslarına zaman ayıramayan ve saç dökülmesi yada kellik sorunlarından tek seansta kurtulmak isteyen herkes, Mega fue işlemiyle saç ekimi yaptırıyor. 12-15 saatte istenilen bütün alanda Mega fue işlemiyle yapılan saç ekimi, büsbütün doğal görünümde olmaktadır ve istediğiniz saçlara daha az sürede sahip olmanızı sağlamaktadır.

Mega Fue Tekniği

Daha önceleri tek seferde alınabilmesi olanksız gibi görülen greft sayıları, mega seans işlemi ile olanaksız olmaktan çıktı. Saç ekiminde uzayan seans sayıları nedeniyle donör alanda ziyadesiyle saç kökü kayıpları yaşanabilmektedir. Ancak mega fue işlemiyle seans sayısı az olacağından, donör bölgedeki kök kaybı da en aza inmektedir.

Çok sayıda saç ekim seansı ve az kişide yardımcıyla kısa zamanda saç ekim yöntemini bitirmeyi tercih eden birçok saç ekim merkezi, mega fue işlemini kullanmaktan kaçınmaktadır.

Vira Hair Center , 12-15 saat süren mega fue işlemini uygulayan sayılı saç ekim merkezlerinden bir tanesi olmakla kalmayıp, yurt içi ve yurt dışından yoğun talep görmektedir. İletişim İçin Tıklayınız.

Mega Fue Tekniği

Hızlı Randevu
Translate
× How can I help you?

Enter your keyword