Kaş Ekimi

Kaş Ekimi

İmajınızı Yenileyen Kaş Ekimi Kaş Ekimi
Yediğimiz insülinli (hormonlu) gıdalar, aşırı kilo kaybı, birçok hastalıklar, hastalıklara bağlı kullanılan bazı ilaçların tesirleri ve kullanılan niteliksiz makyaj malzemeleri gibi bir çok nedenle dökülen kaşlar, Vira Hair Center ekibindeki profesyonel cerrahlar tarafından ekiliyor.

Kaşlar, yüz hatlarımızı ortaya çıkaran, güzelliğimizi tamamlayan en büyük öğedir. Konuşurken verdiğimiz reaksiyonlar kaş hareketlerimiz sebebiyle daha bir anlam kazanmakta ve kaş hareketlerimizin mimiklerimiz üzerinde önemli bir görevi olmaktadır.Ancak yetersiz beslenme, aşırı ve bir anda kilo kaybı, kullanılan ilaçların tesirleri , insülinli (hormonlu) gıdalar, ucuz kremler, niteliksiz makyaj malzemeleri gibi nedenlerle tamamen dökülürler.Belirli bir yaştan sonra da kaş dökülmesi önemli oranda artış göstermektedir.

Dökülen kaşlar için kullanılan kaş kalemleri veya kaş pudraları, anlık hal sağlamaktadır. Günü kurtaran kaş boyaları o an için kaşlara şekil vermeyi ve kaşları gür göstermeyi sağlarken, aslında farkında olmadan kaşları daha çok seyrekleştirmektedir.Kullanılan kaş boyaları, seyrek kaş probleminin yanı sıra cilt sağlığımızı da büyük ölçüde tehdit etmektedir. Kaş boyaları uzun zaman kullanımdan sonra, kaş dökülmesine bağlı seyrek kaş problemi, kaş derisinde yıpranma gibi geri dönüşü olmayan sorunlara yol açmaktadır.Kaş Ekimi

Yüzümüzde güzellik sonucunda büyük bir öneme ve mimikler açısından da büyük bir göreve sahip olan kaşlar, döküldüğü zaman bireylerde psikolojik problemlere de beraberinde getirmektedir. Seyrek kaş nedeniyle güzelliğinde noksanlık olduğunu düşünenler de kalıcı kaş gürleştirme yöntemleri aramaktadır.

Mikrogreft denen ve içinde 1-4 arası kıl kökü bulunduran greftlerle yapılan saç nakillerin neticesinde fazlasıyla yüz güldürücüdür ve önceden yapılan güzel olmayan grup grup saçların çıktığı durumlarda dahi bu yöntemle yeniden ayarlanmaktadır.

KAŞ YAPARKEN, GÖZ ÇIKARMAYIN!

Seyrek kaşlı olan kişiler, çareyi kaş ekimi yaptırmakta buluyor. Vira Hair Center profesyonel cerrahlar ve eğitimli asistanlar uygulanan kaş ekimi, kaş boyaması veya kaş dövmesi gibi kötü sonuçlara yol açmamaktadır.

Kaşlarda geçici hallere veda etmenizi ve istediğiniz kaş şekline büsbütün zararsız şekilde sahip olmanızı sağlamaktadır.

Kaş ekimi yardımıyla, ömür boyu kaş dökülmesi gibi bir problem yaşamayacaksınız. Kaş dökülmesi nedeniyle piyasada satılan farklı kaş çıkarma işlemlemleri birçok kişide işe yaramamaktadır ve daha da kötüsü, ‘kaş yaparken göz çıkarmanıza’ neden olabilmektedir. Kaş ekiminde ise yeni kaş kökleri oluşturularak, kaşların azalan alanlarda tekrar kaş çıkması sağlanmaktadır.

Günümüzde erkeklerin de ilgi duyduğu kaş ekimi işlemi, genellikle kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

Kaş ekimi, ortalama 2 saat süren bir operasyondur. Yurt içi ve yurt dışından kaş ekimi yaptırmak için İstanbul’da bulunan Vira Hair Ceneter kliniğimize gelen kişiler yüz şekline uygun kaş ekimi yaptırıyor ve kliniğimizden yeni imajıyla mutlu şekilde ayrılıyor.

SEYREK KAŞLARA, KAŞ EKİMİ

Kaş ekimi öncesi, kaş bölgesi kalem yardımıyla şekillendirilir. Bireyin isteği doğrultusunda yüz şekline uygun kaş şekli çizilir ve ardından ne kadar kaş köküne ihtiyaç duyulduğu hesaplanır.

Kaş ekimi öncesi gerekli olan kaş kökleri, ense üzerinden alınarak kaş ekim tarafı ve yönü belirlenir. Burada kaş ekimi yapacak olan cerrahın uzmanlığı çok önemlidir. Yanlış tarafa ve yöne ekilen kaşlar, istenmeyen görüntülerin oluşmasına sebep olur.

Vira Hair Center ekibinde bulunan profesyonel cerrahlarımız, kaş ekimi uygulamasını oldukça hassas şekilde yapmaktadır. 2 saat süren kaş ekim operasyonu sonrasında, kaş ekimi yaptıran bireye önemli ve gerekli bilgiler verilir.

Kaş ekimi sonrası, kaş nakli yapılan alana kesinlikle dokunulmaması gerekmektedir. Çünkü kaş ekimi yapılan alanda kaş köklerinin sertleşmesi ve kabuklanması için ilk 1 haftalık zaman çok önemlidir. Kaş ekimi yapıldıktan 1 hafta sonra yeterince kabuklanan kaş kökleri dökülüyor ve bu bölgede sert bir tabaka oluşuyor.

Kaş ekimi uygulamasında ekilen kaş kökleri 3 ay içinde uzamaya başlar. 6 ayın sonunda ise ekilen kaşlar, büsbütün doğal bir görünüme kavuşmuş olur. Kaş ekimi herkes tarafından tercih edilen ve ömür boyu devamlı bir işlemdir. Seyrek kaşlardan memnun değilseniz, Vira Hair Center kliniğimize bekleriz.

İletişim İçin Tıklayınız

Hızlı Randevu
Translate
× How can I help you?

Enter your keyword