Fue Plus Tekniği

Fue Plus Teknigi

Fue Plus Tekniği

Saç Ekiminde Fue Plus Tekniği

İlk olarak Amerika’da uygulanmaya başlanan ve giderek çoğalan Fue Plus yöntemi,Fue yönteminin özelleştirilmiş hali olmaktadır.

Tecrübeli kliniklerde ve doktorlar tarafından yapılması gereken Fue Plus Tekniği, Vira Hair Center’da 5 kişilik kadro ile ameliyathane ortamında uygulanmaktadır.

Fue Plus Yönteminde Mikrcerrahik Punch kullanımı nedeniyle, farklı saç ekim yöntemlerine oranla daha fazla, izsiz ve dikişsiz saç ekim işlemi yapılmakta ve saçlarda daha sık görünüm elde edilir.

Doğal görünüm sunması nedeniyle yoğun olarak tercih edilen bir saç ekim metodu olan Fue Plus Yönteminde, yüzünüzde morarma,
şişme ve alnınızda, göz kapaklarınızda şişme, ödem olasılığı yoktur.

Fue Plus Yöntemi uygulanarak ekilen saçlar, istenilen biçimde kestirilebilir ve rahatça taranır.

Fue Plus Yönteminde, hiç bir acı hissetmezsiniz ve en önemlisi de saç ekiminin hemen sonrasında etrafınızda ki hiç kimse saç ekim işlemi yaptırdığınızın farkına dahi varamazlar.

Saç ekimi işlemi günümüzde her ne kadar sık olarak
yaptırılsa da bazı insanlar saç ekimi yaptıracaklarını kimseyle paylaşmayı tercih etmezler. Daha önceden saç ekimi yaptıranlar da saç ekim işlemi uygulattığını kimsenin bilmesini tercih etmez.

Fue Plus Yöntemi ile saç ekiminin ardından sonra etrafınızdaki insanlardan kaçmaya ve ya saklanmaya ihtiyaç duymazsınız.

Ki doktorlar dahil saç ekimi yaptırdığınızı anlamakta güçlük çeker ve bu olay saç ekimi yaptıracağınız cerrah ve sizin aranızda bir ömür saklı kalacaktır.

FUE PLUS TEKNİĞİNİN FARKI

Fue Plus yöntemi tamamıyla acısız bir saç ekim işlemidir.

Saç ekimi yaptırmadan önce sadece sinek ısırığı biçiminde küçük bir acı hissedersiniz. Bu da saç ekimi yapılmadan önce uygulanan anestezi iğnesinin küçük bir acısıdır.

Fue Plus yöntemiyle saç ekimi yapılmadan önce, saç nakli yapılacak olan bölge lokal anestezi uygulanmaktadır.

Lokal anesteziden sonra his kaybı yaşanan alandan 0.8 mm. büyüklüğünde mikro motor kullanılarak kılın köküne kadar inip, alınan saç kökleri yine mikro motor aracılığı ile çıkartılır. ve özel solüsyon soğuk zincir yöntemiyle saç ekim işleminin uygulanabileceği zamana kadar bekletilir.

Fue Plus yöntemiyle açılan kanallara, saç ekiminde ilerlemiş yöntem olan soğuk zincirde bekletilen saç kökleri (greftler) yerleştirilir. Bu saç ekim uygulaması sırasında kullanılan .teknik,fazladan hassaslık gerektirmektedir ve bu sebeple de deneyim ve tecrübe isteyen .tekniklerin başında yer almaktadır.

Fue Plus yöntemi sayesinde, diğer saç ekim yöntemlerine göre ilk seferde 1,5-2 katı saç nakli yapılabilmektedir. Bu da kadın ve ya erkek herkesin Fue Plus. yöntemi ile saç ekimi işleminine yönelme nedeni olmaktadır.

FUE PLUS TEKNİĞİNDE HER YÖNE AYRILAN SAÇLAR:

Saç dökülmesi erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da çogunlukla görülmektedir.

Saç ekimi yaptırmak için cazip fiyatlı saç ekimi yapan klinik ya da cazip fiyatlı saç ekimi yapan hastane arayan kadınlar, Vira Hair Center saç ekim hastanemize başvuruyor ve. bölümünde uzman ekibimize Fue Plus yöntemi ile saç ekimi yaptırıyor.

Kadınlarda hormonal dengesizlik, hamilelik, menopoz, yetersiz ve sağlıksız beslenme, doğum kontrol haplarının yan etkileri, zehirli kimyasal maddeler içeren saç ürünleri,. ısılı saç şekillendirme makineleri aniden yaşanan aşırı kilo kaybı ve yoğun stres gibi bir çok nedenle saç dökülmeleri görülmektedir.

Saç dökülmesi neticesi saç ekimi yaptırmaya karar veren kadınlar, saçlarını saç ekimi öncesinde olduğu gibi ayırmak istemektedir.

Fakat pek çok saç ekim uygulama sonrası ne yazık ki kişiler saçlarının yönünü değiştirmek zorunda kalmakta ve bu olay kişiyi saç ekimi yaptırdığı için pişmanlığa sürüklemektedir.

Saç ekimi yapacak olan cerrahın işini düzgün yapması neticesinde, .Fue Plus yöntemi ile ekilen saçlarınızı istediğiniz yöne rahatça tarayabilir, istediğiniz saç modelini kendiniz verebilirsiniz.

Fue Plus yöntemi kullanılarak saç ekimi yaptırdıysanız, ekilen ve hemen uzayan saçlarınızı sağ yandan, sol yandan ve ya ortadan istediğiniz yönde ayırabilirsiniz.

Fue Plus yöntemi hakkında daha fazla bilgi almak ve Fue Plus yöntemi konusundaki sorularınıza cevap almak için, .Vira Hair Center web sayfamızdaki iletişim seçeneklerinden biriyle bizlere ulaşabilir, isterseniz en yakın tarihe saç ekim randevusunu kolayca alabilirsiniz.

Fue Plus Tekniği

Hızlı Randevu
Translate
× How can I help you?

Enter your keyword